Bo dbając o siebie, dbasz o swoje dziecko

O NAS

Od mam
dla mam

Jedna z nas, przy pierwszej ciąży zderzyła się z zupełnie nowym światem “produktów dla kobiet w ciąży i mam”. Trochę przytłoczona ogromną ilością wiedzy do przyswojenia i marketingowego szumu stwierdziła, że przygotuje taki niezbędnik dla kobiet w ciąży na dany trymestr. Wraz z dwiema wspólniczkami stworzyła serię produktów, które nie tylko ułatwią przyszłej mamie życie, ale i uprzyjemnią czas przed i po porodzie. 

Najwyższa 
jakość

Wierzymy, że jako doświadczone mamy ułatwimy Ci dobranie produktów potrzebnych w danym trymestrze i po porodzie. Zapewnimy interesujące materiały edukacyjne i pomożemy zadbać o dobre samopoczucie. Możesz mieć pewność, że wszystkie produkty w naszych pudełkach zostały starannie wyselekcjonowane, aby spełnić Twoje najwyższe standardy jakości, a jednocześnie są przyjazne dla środowiska.

Wszystkie nasze produkty

Pochodzą od polskich producentów

Są ekologicznie
 zapakowane

Kosztują 30-40% mniej niż w regularnej sprzedaży

Naszą misją
jest lepsze
przygotowanie mam
do rodzicielstwa.

Made in Poland

Staramy się byś dzięki naszym zestawom poznała sprawdzonych przez nas producentów. Chcemy promować Made In Poland - bo wierzymy, że w naszym kraju powstaje dużo wartościowych produktów i warto promować naszych rodzimych producentów. Przygotowując zestawy poznałyśmy wiele przedsiębiorczych mam - naszą ambicją jest wspieranie tzw. „mommypreneurs” i pokazywanie Wam ich produktów w naszych zestawach. 

Dołącz do nas na Instagramie

Obserwuj @by.hellomom