Jakie są gry i zabawy na babyshower?


Baby shower to tradycyjne przyjęcie, które odbywa się przed narodzinami dziecka. W trakcie tego wydarzenia rodzina i przyjaciele matki przyszłego dziecka zbierają się, by celebrować i przygotować się na przyjście nowego członka rodziny. Istnieje wiele gier i zabaw, które można rozegrać podczas baby shower, takich jak:

  1. "Zgaduj imię dziecka" - Goście mogą zgadywać imię dziecka i wpisywać swoje odpowiedzi na specjalnie przygotowanej liście.
  2. "Wiedza o dziecku" - Goście mogą odpowiadać na pytania dotyczące dziecka, takie jak data przewidywanego porodu, waga i długość dziecka itp.
  3. "Wiedza o rodzicach" - Goście mogą odpowiadać na pytania dotyczące rodziców dziecka, takie jak pierwsze spotkanie, pierwsza randka itp.
  4. "Zabawa w pakowanie" - Goście mogą rywalizować ze sobą, kto szybciej i bardziej starannie ułoży wszystkie elementy wyprawki dla dziecka.
  5. "Zabawa w dziecięce zabawki" - Goście mogą rysować lub opowiadać historie na temat zabawek dla dziecka.
  6. "Kolaż zdjęć": przygotuj zdjęcia przyszłych rodziców z ich dzieciństwa i pozwól gościom na tworzenie kolażu z tych zdjęć.

  7. "Zabawa w przysłowia" - Goście mogą odpowiadać na pytania dotyczące przysłów dotyczących dzieci i rodziców.
  8. "Zabawa w imiona" - Goście mogą zgadywać imiona dzieci znanych osób.
  9. "Zabawa w odgadnięcie wieku" - Goście mogą odgadywać wiek matki przyszłego dziecka.
  10. "Gra w "pytanie do mamy"" pozwól gościom na zadawanie pytań przyszłej mamie, które dotyczą ciąży lub macierzyństwa.

Możecie też zamówić u nas specjalny zestaw gier, które nawiązując do oczekiwania na przyjście na świat małego człowieka, świetnie wpiszą się w klimat każdego babyshower czy po prostu spotkania z przyjaciółmi. Wśród 5 gier znajdziesz “Mama czy Tata”, “Baby Quiz” czy “Kto zna lepiej przyszłą mamę?” Oprócz świetnej zabawy, wypełnione karty mogą posłużyć jako pamiątka do której wrócisz za kilka lat. Gry na pewno będą stanowić humorystyczny akcent przyjęcia na cześć przyszłej mamy. 

Bawcie się dobrze!


Zostaw komentarz


Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem