-20% przy skompletowaniu boxa powyżej 200zł, -30% za box powyżej 300zł.

Blog RSS


x

Wiosna w ciąży

Wiosna to czas, który kojarzy się nam z nowym początkiem, promieniami słońca, kwitnącymi kwiatami i ożywieniem natury. Jest to także czas, kiedy wiele z nas spodziewa się dziecka i pragnie przygotować się na przyjście maluszka na świat. W dzisiejszym wpisie chcemy przyjrzeć się temu, jak wiosna wpływa na ciążę i jakie produkty mogą być szczególnie pomocne dla kobiet w ciąży. Zmiany w organizmie kobiety w ciąży wraz z nadejściem wiosny Wiosną pogoda zaczyna się poprawiać, co oznacza, że wiele kobiet zaczyna odczuwać większą energię i motywację do aktywności fizycznej. Dla kobiet w ciąży ważne jest, aby dobrać odpowiedni rodzaj aktywności fizycznej i odpowiednio zabezpieczyć swoje ciało. Chodzenie, joga dla ciężarnych, pływanie czy jazda na rowerze stacjonarnym to świetne sposoby na aktywność fizyczną...

Czytaj dalej


x

Suplementowanie w ciąży - jakie witaminy są najważniejsze?

Suplementacja witamin i minerałów w ciąży jest bardzo ważna dla zdrowia zarówno matki, jak i rozwijającego się płodu. Niektóre witaminy i minerały są szczególnie ważne w czasie ciąży, ponieważ pomagają w prawidłowym rozwoju płodu, zapobiegają powikłaniom ciąży i mogą poprawić zdrowie matki.

Czytaj dalej


x

Najważniejsze badania w 2 trymestrze ciąży

Drugi trymestr ciąży, który zwykle trwa od 13. do 28. tygodnia, jest czasem intensywnego rozwoju płodu. W tym okresie kobieta jest zwykle już pewniejsza siebie w swojej roli matki i zaczyna dostrzegać pierwsze oznaki rosnącego brzucha oraz ruchy dziecka. Jest to także czas, w którym wykonywane są wiele istotnych badań mających na celu zapewnienie zdrowia zarówno matce, jak i dziecku. W tym artykule przedstawiamy najważniejsze badania w 2 trymestrze ciąży.

Czytaj dalej


x

Pierwsze kopnięcie, pierwsze ruchy dziecka w brzuchu...

Pierwsze ruchy dziecka w brzuchu, znane również jako "pierwsze oznaki życia", są pierwszymi ruchami, które matka jest w stanie wyczuć podczas ciąży. Są to subtelne ruchy, które mogą przypominać delikatne pukanie lub skurcze. Dla większości kobiet pierwsze ruchy dziecka są odczuwalne między 16 a 25 tygodniem ciąży, jednak dla niektórych kobiet może to nastąpić wcześniej (lub później). Dla kobiet, które już rodziły, pierwsze ruchy dziecka są często odczuwalne wcześniej. Odruchy dziecka w brzuchu nabierają na sile około 32 tygodnia.

Czytaj dalej


x

Jakie są gry i zabawy na babyshower?

Baby shower to tradycyjne przyjęcie, które odbywa się przed narodzinami dziecka. W trakcie tego wydarzenia rodzina i przyjaciele matki przyszłego dziecka zbierają się, by celebrować i przygotować się na przyjście nowego członka rodziny. Istnieje wiele gier i zabaw, które można rozegrać podczas baby shower, takich jak

Czytaj dalej