FAQ


1. Czym są  „pudełka subskrypcyjne”? 

Sama idea zamawiania zestawów produktów w abonamencie - wysyłanych co miesiąc lub raz na kwartał -  jest niezwykle popularna na całym świecie. W Polsce ”boxy subskrypcyjne” robią się coraz popularniejsze i sięgają rozmaitych dziedzin - kosmetyków, odzieży, gadżetów z gier, filmów i seriali, a nawet produktów dla zwierząt. Dlaczego to jest tak korzystne dla klienta? Bo wysyłane paczki zawierają produkty, których wartość przekracza sumę abonamentu. 

W Stanach Zjednoczonych pomysł pakietów subskrypcyjnych pojawił się już kilka lat temu. Cały czas rośnie zainteresowanie konsumentów tego rodzaju zakupami. Oferowane w ten sposób produkty są bardzo różnorodne – dzięki temu praktycznie każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Wiele osób decyduje się na zamówienie pudełka subskrypcyjnego „na próbę” i później przedłuża subskrypcję. 

2. Na czym polega oszczędność pieniędzy?

Zamawiając pudełko subskrypcyjne zawsze wychodzisz finansowo na plus. Nie marnujesz czasu i pieniędzy na zamówienie kilku rzeczy oddzielnie, płacąc za każdym razem za wysyłkę. W HelloMom konfigurujesz płatność raz i nie martwisz się o kolejne zamówienia. Pudełko przychodzi na początku każdego trymestru prosto pod Twoje drzwi. Do tego wartość produktów w każdej paczce znacznie przekracza sumę abonamentu. Na przykład zestaw prezentowy HelloMom Original kosztuje 199 zł, a wszystkie produkty kupowane oddzielnie kosztowałyby Cię aż 312 zł.

3. Dlaczego pudełka subskrypcyjne cieszą się popularnością?

Pudełko subskrypcyjne stwarza okazję do wypróbowania produktów nie tylko konkretnej firmy, ale także kilku marek z danej branży. To prosty sposób na to, by zbadać ofertę na danym rynku. Zamiast lawirowania pośród sklepowych półek, możesz wygodnie siedzieć w domu i zamówić box z wyselekcjonowanymi dla Ciebie produktami. Dzięki temu oszczędzasz dużo czasu, który możesz poświęcić na ważniejsze dla siebie zadania. 

Kolejnym ważnym aspektem jest fakt, że jako subskrybent nie musisz wiecznie szperać w Internecie w poszukiwaniu nowości. Ta odpowiedzialność spada na nasze barki - bo naszym zadaniem, a jednocześnie pasją, jest stałe poszukiwanie najlepszych produktów. 

4. Skąd się wziął pomysł na pudełka HelloMom? 

Jedna z nas, przy pierwszej ciąży zderzyła się z zupełnie nowym światem “produktów dla kobiet w ciąży i mam”. Trochę przytłoczona ogromną ilością wiedzy do przyswojenia i marketingowego szumu stwierdziła, że przygotuje taki niezbędnik dla kobiet w ciąży na dany trymestr. Wraz z dwiema wspólniczkami stworzyły serię produktów, które nie tylko ułatwią przyszłej mamie życie, ale i uprzyjemnią czas przed i po porodzie. Wszystkie produkty są testowane na założycielkach marki :) 

Wśród pudełek HelloMom do wyboru masz abonamenty, w ramach których kupisz produkty stworzone specjalnie na konkretny trymestr ciąży lub te wyprodukowane przez znane, sprawdzone polskie marki. 

5. Dlaczego HelloMom to polskie produkty? 

Staramy się byś dzięki naszym zestawom poznała sprawdzonych przez nas producentów. Chcemy promować Made In Poland - bo wierzymy, że w naszym kraju powstaje dużo wartościowych produktów i warto promować naszych rodzimych producentów. 

Przygotowując zestawy poznałyśmy też wiele przedsiębiorczych mam - nasza ambicją jest wspieranie tzw. „mommypreneurs” i pokazywanie Wam ich produktów w naszych zestawach. 

6. Co znajdę w zestawach HelloMom? 

Naszą misją jest lepsze przygotowanie mam do rodzicielstwa. Dlatego wśród wyselekcjonowanych produktów znajdziesz materiały edukacyjne tj. segregator na badania HelloMom, który zawiera między innymi listę koniecznych badań w ciąży, plan porodu czy listę najpotrzebniejszych rzeczy do szpitala. Przygotowałyśmy też produkty, które umilą Ci ten okres - gry na baby shower, pamiętnik dziecka HelloMom, który możesz zacząć uzupełniać już w trzecim trymestrze dokumentując najważniejsze momenty ciąży, przyjścia na świat, okresu niemowlęctwa i dzieciństwa. Do tego dobrałyśmy naturalne, ekologiczne kosmetyki i produkty do zapakowania w torbie do szpitala. 

7. Czy pudełka nadają się na prezent? 

Jak najbardziej - oferta pudełek jest bardzo szeroka. Zestawy HelloMom idealnie nadają się jako prezent z okazji Baby Shower, Świąt Bożego Narodzenia, pierwszych odwiedzin, powitania mamy i dziecka po wyjściu ze szpitala. Są też wyśmienitym wyrazem gratulacji dla pracowników, którzy powitali na świecie swoje dziecko.

8. Czy towar można zwrócić?
Tak, w ciągu 14 dni.