Natuli - dzieci są ważne dostępne na Hellomom!


Dziś mamy dla Was ważne wieści - rozpoczynamy współpracę z wydawnictwem Natuli - dzieci są ważne i od teraz w naszym sklepie możecie kupić wybrane pozycje tej wyjątkowej księgarni. Książki i treści od Natuli - dzieci są ważne towarzyszą nam od początku naszej macierzyńskiej drogi i polecamy je wszystkim osobom, którym bliski jest temat świadomego rodzicielstwa. Bardzo cieszymy się, że od dziś możemy przybliżyć te pozycje parom oczekujących narodzin dziecka i młodym rodzicom.

W naszym sklepie znajdziecie cztery publikacje:

1. Jak zrozumieć małe dziecko - Pierwszy osadzony w polskich realiach przewodnik dla rodziców małych dzieci. 

2. Karmienie piersią - Praktyczny i mądry przewodnik po całym okresie karmienia piersią, od ciąży do odstawienia od piersi. 

3. Poród naturalny - Książka, która pozwala zrozumieć to, jak rodzi się dziecko i co dzieje się z ciałem kobiety w trakcie porodu. Umożliwia świadome przygotowanie siebie, partnera oraz środowiska, w którym będziesz rodzić.

4. Cud Rodzicielstwa - Książka nie jest typowym poradnikiem – nie ma w nim rad. Są tu raczej słowa, w które warto się wsłuchać (to trudniejsze niż zrobienie czegoś według instrukcji), by uświadomić sobie, co jest ważne w byciu człowiekiem i rodzicem. Autor wyróżnia siedem niewypowiedzianych próśb dzieci do rodziców. Są to pragnienia uniwersalne, stanowiące podstawę egzystencji człowieka. Dlaczego rezygnujemy z nich w procesie wychowania na rzecz przekonań i społecznej poprawności? Wróćmy do źródła. Stwórzmy nowy początek wraz z powołanym przez nas życiem.

Wydawnictwo NATULI od wielu lat wspiera rodziców na każdym etapie wspaniałej, radosnej, choć często bardzo trudnej przygody, jaką jest rodzicielstwo. Od dziś znajdziecie ich na stronie HelloMom.pl 


Zostaw komentarz


Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem