Blog — wyprawka RSS


x

Najlepsze zabawki rozwijające dla dzieci w wieku 0-2 lat

Okres od narodzin do drugiego roku życia to niezwykle ważny etap w rozwoju dziecka. W tym czasie maluchy intensywnie poznają świat i rozwijają swoje umiejętności. Dlatego warto zadbać o to, aby otoczenie dziecka było pełne odpowiednich zabawek, które będą wspierać jego rozwój. W tym artykule przedstawimy Wam listę najlepszych zabawek rozwijających dla dzieci w wieku od 0 do 2 lat.

Czytaj dalej


x

Natuli - dzieci są ważne dostępne na Hellomom!

HelloMom rozpoczyna współpracę z wydawnictwem Natuli - dzieci są ważne i od teraz w naszym sklepie możecie kupić wybrane pozycje tej wyjątkowej księgarni. Książki i treści od Natuli - dzieci są ważne towarzyszą nam od początku naszej macierzyńskiej drogi i polecamy je wszystkim osobom, którym bliski jest temat świadomego rodzicielstwa. Bardzo cieszymy się, że od dziś możemy przybliżyć te pozycje parom oczekujących narodzin dziecka i młodym rodzicom.

Czytaj dalej


x

10 rzeczy, które powinnaś koniecznie zabrać ze sobą do szpitala.

Wyprawka do szpitala to nic innego niż  komplet wszystkich rzeczy potrzebnych w czasie porodu i pobytu w szpitalu. Radzi się, by na miesiąc przed porodem spakować torbę, w której powinny się znaleźć dokumenty, wyniki badań, kosmetyki oraz ubrania dla mamy i noworodka. Co dokładnie? Zobacz naszą subiektywną listę 10 rzeczy, które powinnaś koniecznie zabrać ze sobą do szpitala.

Czytaj dalej